Pytanie:
Wybór wina do posiłku
Sam Harwell
2010-07-17 02:29:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Słyszałem, że określone rodzaje wina dobrze pasują do określonych rodzajów potraw. Nie mam doświadczenia w podawaniu wina do przygotowanego przeze mnie posiłku i chciałbym się dowiedzieć, jak i dlaczego powinienem wybrać wino, które uzupełnia resztę posiłek.

Zrobiłem tę wiki społeczności, ponieważ nie nazwałem konkretnego posiłku do dopasowania. Chciałbym poświęcić trochę czasu na ogólne zapoznanie się z tym tematem.

Zagłosowano na zamknięcie tylko ze względu na sam zakres takiego pytania. Wiki społeczności, czy nie, tak naprawdę nie pasuje tutaj.
Zgoda, pytanie musi być bardziej szczegółowe.
Jednak odpowiedź na to pytanie jest odpowiednia, dotknij.
Jeden odpowiedź:
#1
+11
Harlan
2010-07-17 02:44:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

To absurdalnie ważne pytanie. Tak ogromna, że ​​aby na nie odpowiedzieć, potrzebna byłaby cała książka! Na szczęście ta książka została napisana:

What to Drink With What You Eat

Co pić z tym, co jesz
Kompletny przewodnik po parowaniu Jedzenie z winem, piwem, napojami alkoholowymi, kawą, herbatą - nawet wodą - na podstawie porad ekspertów najlepszych amerykańskich sommelierów.
autorstwa Andrew Dornenburga i Karen Strona

Jeśli naprawdę chcesz to zrozumieć w tej kwestii jest to zdecydowanie najlepsza odpowiedź. Wart każdego grosza.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...