Pytanie:
Wskazówki dotyczące grillowania udek z kaczki?
Alan
2010-07-20 18:16:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Niedawno próbowałem grillować udka z kaczki moim propanem Webber. Bałem się zaostrzeń z powodu dużej zawartości tłuszczu w mięsie z kaczki, więc grillowałem na nieco niskim i pośrednim ogniu. Zajęło to dużo czasu, ale sprawiłem, że wyglądały pięknie, brązowo i nie zostały spalone. Jedyny problem był taki: były twarde i wcale nie smakowały zbyt dobrze. Najwyraźniej zrobiłem coś bardzo złego. Jakakolwiek rada?

Ktoś edytuje tytuł, aby odzwierciedlić, że pytanie dotyczy LEGS.
Edycja wykonana. Dobra decyzja.
Dwa odpowiedzi:
#1
+6
Peter V
2010-07-20 18:29:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Myślę, że grillowanie to prawdopodobnie zły plan na kacze udka; zawartość tłuszczu jest prawdziwym niebezpieczeństwem, jak powiedziałeś, a udka kacze są wystarczająco twarde, że prawdopodobnie chcesz je ugotować lub ugotować.

Jeśli absolutnie musisz je grillować, sugerowałbym konfekcjonowanie ich w temperaturze 200 stopni najpierw przez trzy lub cztery godziny (możesz użyć oleju warzywnego w szczyptie), a następnie odstawić je do lodówki na około dzień w oleju.

Jeśli chodzi o wykańczanie ich na grillu, delikatnie je spłucz, w razie potrzeby ponownie przypraw, smaż miąższem do dołu na średnio rozgrzanej części grilla przez chwilę, aż prawie się rozgrzeją, a następnie odwróć je na rozgrzanej części grilla, aby ostygła skórkę, uważając na płomienie.

#2
+4
Tim Gilbert
2010-07-22 07:30:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Aby grillować kaczkę.

Przebijaj skórę w odstępach 1 cala, aby tłuszcz mógł łatwo odpłynąć. Użyj miski ociekowej wypełnionej wodą bezpośrednio pod kaczką, aby zapobiec wybuchom (upewnij się, że ogień nie bezpośrednio pod tacą ociekową). Piecz w temperaturze 325 przez 2-3 godziny. Upewnij się, że temperatura wewnętrzna wynosi co najmniej 165. Skórka powinna być cienka i chrupiąca.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...