Pytanie:
Jak długo wytrzyma Duck Fat, zanim się zepsuje
AttilaNYC
2010-07-23 08:34:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink
Wskazówka: jeśli przechowujesz go w słoiku z majonezem z recyklingu, nie umieszczaj go obok samego majonezu.
Trzy odpowiedzi:
#1
+9
Darin Sehnert
2010-07-23 09:03:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Głównym problemem jest powstrzymanie jełczenia, które jest spowodowane utlenianiem i wysoką temperaturą. Jeśli przechowujesz go z tyłu lodówki w pojemniku, który minimalizuje ilość otwartej przestrzeni na górze, będzie trwał długo.

Możesz również zamrozić, jeśli nie zamierzasz używać w najbliższej przyszłości i nie chcę, aby zajmował miejsce w lodówce.

+1 Zwykle zamrażam go i używam bezpośrednio z zamrażarki. Nawet zamrożone są tak miękkie, że mogę z łatwością odciąć potrzebną ilość ostrym nożem, a resztę ponownie włożyć do zamrażarki.
+1 do zamrażarki, zamroziliśmy ostatni tłuszcz z kaczki i wykorzystaliśmy go kilka miesięcy później do pieczonych ziemniaków. mniam
#2
+4
Treblekicker
2010-07-23 12:07:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Powinien trwać wieki, jak powiedzieli inni plakaty. Jednak upewnij się, że jest czysty i nie zawiera niczego innego z kaczki, ponieważ może to wybuchnąć wcześniej, co oznacza, że ​​musisz wyrzucić z nim tłuszcz.

#3
+1
Shalmanese
2010-07-23 12:00:06 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Co najmniej 6 miesięcy, łatwo rok. Zużyjesz to wszystko wcześniej lub nie zasługujesz na posiadanie tłuszczu z kaczki.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 2.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...